Teenused

kinnisvara vahendamine

Kogemustega kinnisvaramaaklerid on valmis pakkuma kiiret, paindlikku vahendusteenust

kinnisvara hindamine

Pakume enda klientidele kinnisvara-alaseid konsultatsioone ja hindamisteenust.

Pikaajaliste kogemustega meeskond pakub nii suulisi kui kirjalikus vormis ekpertarvamusi kinnisvara väärtuste osas. Eelkõige on antud vorm sobilik turuväärtuse leidmisel ostjatele-müüjatele, finantsaruandluseks ettevõtetele siseseks kasutamiseks, riigiasutustele, kohtuvaidlustes jm lihtsamateks toiminguteks.

Koostööpartnerite abil saame pakkuda hindamisteenust ka pankade poolt soovitud laenutagatistele turuväärtiuse leidmisel.

Saada enda hindamisteenuse soov meile info@haaberstimaja.ee

kinnisvara arendamine

Kinnisvara arenduse osakond omab pikaajalisi kogemusi erinevates kinnisvara sektorites – nii elukondliku kui ärikinnisvara arendusel.  Üle 70 krundi arendusprojekt Pikaliiva elamurajoonis ; ärikinnisvara arendamine Maardus, Tartus, Jõhvis.

Antud hetkel tegeletakse uue elamurajooni arendamisega Saue vallas.

kinnisvara investeeringud

Meie klientideks on mitmed kinnisvarainvestorid kes on huvitatud investeerimisest just kinnisvara valdkonda. Juhul kui otsid enda objektile investorit siis anna enda ideedest julgelt teada ja leiame lahenduse ühiselt. Oodatud ka koostööpakkumised.

kinnisvara õigusalane nõustamine

Omades pikaajalist kogemust kinnisvara valdkonnas oskame olla abiks kinnisvara õigusalastes küsimustes. Vajadusel kaasame koostööpartnerina õigusbüroo.